Osvětlení pro byt a dům

 

Stolní lampy - nabídka

Katalog osvětlení - stolní lampy

Osvětlení zahrady

Potřebujete-li osvítit Vaši zahradu, navštivte naši prodejnu a vyberte si ze svítidel na zahradu. Osvětlení zahrady Vám zpříjemní večerní pobyt na ní.

 

Novinky v nabídce osvětlení

Na naší provozovně můžete zakoupit LED osvětlení chodby. LED světla jsou úsporná a lze jich zapojit několik naráz.

Stolní lampy - stolní lampa - jakou?

Stolní lampy pro Vaši domácnost jsou vhodným doplňkem každého stolu. Trváte na klasice a jednoduchém stylu? Nebo jste pro moderní pojetí osvětlení pracovního místa?
U nás si vyberete jak moderní, tak klasické stolní lampy. Vhodným výběrem stolní lampy si zajistíte navození příjemné atmosféry, ať už pro pracovní čas strávený u stolu, nebo klidné počtení zajímavé knihy na Vaší pohovce.

Stolní lampa Stolní lampa

Stolní lampy moderní i klasické

Nabízíme klasické i moderní stolní lampy. Výhodou stolních lamp je jejich možnost okamžitého přemístění a použití úsporných zářivek, kdy máme zaručeno ekonomické a tedy ekologické svícení. Přitom si nezkazíte oči.

 

Barva a vlnová délka světla

Různé frekvence světla vidíme jako barvy, od červeného světla s nejnižší frekvencí a nejdelší vlnovou délkou po fialové s nejvyšší frekvencí a nejkratší vlnovou délkou.

Vlnové délky světla, co vidíme

Hned vedle viditelného světla se nachází ultrafialové (UV), směrem do kratších vlnových délek, a infračervené záření (IR), směrem do delších délek. Přestože lidé nevidí IR - infračervené záření, mohou blízké IR cítit jako teplo svými receptory v pokožce. Ultrafialové světlo se zase na člověku projeví zvýšením pigmentace pokožky, známým opálením.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat